DLACZEGO HØRDE?

HØRDE to znacznie więcej niż sama skuteczność kosmetyków, to połączenie siły i dumy męskiego charakteru z dzikością tętniącej natury, ale to nie wszystko… 


skuteczność potwierdzona badaniami
Skuteczność, której możesz być pewien

O tym czy dany produkt jest dobry czy nie, przede wszystkim świadczy jego skuteczność. Dlatego nasze produkty, oprócz spełnienia postawionych przed nimi zadań, musiały jeszcze udowodnić swoją wartość i dopiero po uzyskaniu min 95% głosów w próbach „w ciemno” mogły trafić do naszej oferty. Nie musisz już dłużej szukać najlepszych rozwiązań – zrobiliśmy to za Ciebie!

silny, męski charakter
Silny, męski brand

Wszystko czym się otaczamy i z czego korzystamy w jakiś sposób nas definiuje. Dlatego tak ważne jest, by mężczyzna korzystał z kosmetyków i akcesoriów stworzonych specjalnie dla jego potrze, a nie damskich w lekko zmienionym opakowaniu. HØRDE to siła i charakter budzącej się do życia dzikiej natury, która pozwoli każdemu mężczyźnie dobrze się poczuć w swojej skórze i doda siły na więcej.

jakość jest naszym znakiem rozpoznawczym
Jakość jest naszym znakiem rozpoznawczym

Tworząc nasze produkty hołdujemy jednej prostej zasadzie – wszystko musi być najlepsze. Tutaj nie ma dróg na skróty i kompromisów. HØRDE to nasze dzieło życia i powód do dumy, wierzymy, że dla Ciebie, najlepszy wybór jaki podejmiesz.

z nami zyskujesz więcej
W tej samej cenie dostajesz więcej

Produkty HØRDE to absolutna półka premium na polskim rynku barberskim. Chcąc jednak trafić z naszymi produktami do jak największej liczby potrzebujących nas klientów, ceny jakie zaproponowaliśmy są bardzo konkurencyjne. Chcemy byś nie musiał już więcej wybierać między bezpieczeństwem i skutecznością kosmetyku a jego ceną.

z nami jesteś bezpieczny
Z nami jesteś bezpieczny

Nasze produkty spełniają rygorystyczne normy nawet najbardziej wymagającej cery. Są pozbawione tłuszczów zwierzęcych, zapychających pory, drażniących czy uczulających. Już nie musisz zastanawiać się czy dane rozwiązanie będzie dla Ciebie dobre i skuteczne, po prostu wybierz swój ulubiony zapach.

tania dostawa już od 8zł
Dostawa już od 8zł

Znamy i rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego specjalnie dla was przygotowaliśmy tanią przesyłkę już od 8 zł. Dla Twojej wygody możesz odebrać swoje zamówienie w paczkomacie lub bezpośrednio od kuriera 24, zapłacić szybkim przelewem, tradycyjną wpłatą na konto lub przy odbiorze paczki.

masz miesiąc na zwrot towaru
1 miesiąc na zwrot

Jesteśmy dumni z naszych produktów i pewni ich skuteczności, dlatego dla zakupów na odległość wydłużamy prawo zwrotu zakupionych przez Ciebie produktów z 14 ustawowych dnia do 1 miesiąca.


WSPÓŁPRACA


KONTAKT


O NAS